Asmeniniai dainuojančių dubenų masažai

Kviečiu Patirti

Skambantis dubuo jau nuo seno naudojamas, kaip priemonė apsivalyti energetiškai, mintims praskaidrinti, sielos harmonizacijai ir kūno negalavimams gydyti. Šis tradicinis budistų instrumentas savo skambesiu siunčia energetinius virpesius, kurie, susiliedami su žmogaus energijos centrais, užpildo juos trūkstama energija. Skambantys dubenys ir jų skleidžiami garsai padės atsikratyti streso, atsipalaiduoti, pažadinti kūrybines jėgas ir susigrąžinti gerą nuotaiką, o svarbiausia – vidinę harmoniją bei laimės pojūtį į Jūsų gyvenimą.
Dainuojantys dubenys – kitaip vadinami tibetietiškais – tai mažieji gongai. Dubenų garso terapija prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, tirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą.

Tibeto dainuojančių dubenų poveikis:
• mažinami galvos skausmai, nuovargis, nerimas, įtampa, stresas, miegas tampa geresnis;
• mažinamos kaklo ir pečių įtampos, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmai;
• padeda, esant virškinimo sutrikimams, padidėjusiam kraujospūdžiui;
• vyksta detoksifikacija giluminiame ląstelių lygmenyje;
• didėja proto gebėjimai (koncentracija, mokymasis, kūrybingumas);
• vyksta energetinių centrų (čakrų) ir meridianų balansavimas, energetinių blokų šalinimas;
• subalansuojamos saulės (jan) ir mėnulio (in) energijos, vyksta dešinio ir kairiojo smegenų pusrutulių sinchronizacija;
• įveda į gilias meditacijos būsenas.
• padeda, esant priklausomybėms ir potrauminiam stresui.

Masažo metu, dubenėliai dedami ant kūno ir jų vibracijų dėka kūne išjudinami energetiniai blokai, balansuojami energetiniai centrai, iškeliamos susikaupusios emocijos. Terapija atpalaiduoja kūną, švelnina kūno skausmus, mažina įtampas. Aukšto dažnio vibracijos nukelia į meditacinę būseną – tarp žemės ir dangaus.
Garso sesija vyksta žmogui , gulint ant žemės, ramioje aplinkoje. Sesijos metu skamba atpalaiduojantys, raminantys Tibeto dainuojančių dubenų visumą užliejantys garsai. Dubenys dedami ant apkloto žmogaus kūno, mušant dubenis juntami iš jų sklindančios vibracijos. Sesiją papildo kiti terapinį poveikį turintys sakralūs muzikos instrumentai: vėjo varpeliai, barškučiai…
Jei jauti, kad turi savo gyvenime tam tikrų situacijų, kurių negali išspręsti ar neišeina paleisti, jos trukdo judėti pirmyn, arba, tiesiog , nori atsipalaiduoti, nerti per garsą gilyn į savo platybes, ši terapija Tau.
Tibeto dainuojančių dubenėlių garso terapija taip pat puikiai tinkama besilaukiančioms mamytėms, vaikučiams.

 

Garso terapijos gali būti keleto pobūdžių :

Dubenų masažas / terapija 30 eur.
Dubenų masažas + garso patyriminė kelionė 40 eur.

Lauksiu Tavęs šiam nuostabiam patyrimui kartu

Trukmė 1 val. 15 min.

 

 

 

 

Galimi sesijų laikai

Turite klausimų?

Susiję Renginiai