Garso terapija/patyriminė gyvo garso kelionė +meditacija su ritualine kakava

 

Kakavos ritualas vedamas su garso terapija/patyrimine garso kelione 

galimybė gimtadieniuose, festivaliuose, mergvakariuose, pagal individualius kvietimus 

KAKAVOS ritualas – DĖKINGUMO RITUALAS,

– Tai gėrimas, atveriantis širdį !

Kakava – dieviškas maistas, maitininatis kūną, protą, dvasią daugybėje lygmenų. Kakava ceremonijose naudojama tūkstančius metų Majų ir Actekų tradicijose Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Ceremonijose kakava buvo naudojama dvasiniam, medicininiam gydymui bei vidiniam pabudimui ir kūrybiniam įkvėpimui. Tūkstančius metų tradicinės genčių kultūros laikė kakavos medį šventu augalu, turinčiu gydomųjų savybių. Tikima, kad kakavos gėrimas atveria širdies centrą, gerina širdies kraujotaką. Dėl širdies atvėrimo savybių – kakava skaitoma puikiu gėrimu papildančiu jogos, meditacijos, Reiki, šokio praktikas. Žmonės, dalyvaujantys kakavos ceremonijoje, jaučia artimesnį ryšį su kitais ir su savimi.

Gryna kakava yra naudojama, kaip širdį atverianti medicina, kad žmonės saugiai galėtų patirti pabudimą, gauti įžvalgų ir gydytų save. Kakava yra naudojama šventuose medicininiuose ritualuose, kur išsakomos intencijos, o, išgėrus kakavą, atveriamos euforinės būsenos, paleidžiamos negatyvios emocijos, įvyksta susijungimas su savimi ir visa supančia mylinčia energija. Joje ne tik gausu mineralų ir elementų, bet kokybiškame dialoge su ja mes randame malonią proto ramumą, šiltą apkabinimą širdimi, jos vedimą intuicijos keliu ir vaikišką nerūpestingumą iš kurio natūraliai gimsta atsakomybė, intuityvus veiklumas ir vidinės ramybės būsenos.

Susikurk magišką intensiją, ateidama (-as) į Kakavos paruoštą erdvę. Ir leisk sau patirti tyrą susijungimą širdimis- per besąlygišką bendravimą ypatingo skonio jūroje.

Ką galima patirti Kakavos ceremonijos metu?

• Širdį atveriančią vienybės, meilės ir ekstazės kelionę.

• Gydančią terapiją – paleisti blokus, atpažinti elgesio šablonus, išgirsti širdies vedimą.

• Susijungti su savo aukstesniąja esatimi.

• Šamaninę, dvasinę kelionę.

• Erdvę meditacijai – proto ramybę, susijungimą su vidine išmintimi, dvasia.

• Vidinę Harmoniją, balansą.

• Sustiprėjusį kūrybingumą.

* Susitikti su protėviais ir juos pasveikinti

JI gali padėti atstatyti būtinų mūsų organizmui mineralų atsargas. Daugumoje Vakarų pasaulio dietų chroniškai trūksta Magnio, o kakava yra geriausias natūralus jo šaltinis. Magnis naudojamas visose svarbiausiose smegenų funkcijose, ypač atminčiai ir susitelkimui. Taip pat padeda širdžiai ir kraujotakai, atpalaiduodamas kraujagysles ir sumažindamas įtampą. Kakavoje taip pat gausu Chromo, Vario, Kalcio, Mangano, Cinko, Sieros, Geležies ir Fosforo. Kakava pozityviai veikia mūsų nuotaiką Reguliarus kakavos gėrimas gali turėti terapinį, pozityvų poveikį sveikatai, sukurti naujas neuronų jungtis, kurios padeda mūsų kasdienybėje jausti daugiau laimės, meilės ir ryšio. Kakavoje yra neurotransmiterių ir neuromoduliatorių, kurie natūraliai gaminami mūsų organizme, kaip: Serotoninas – Džiaugsmas, pozityvi savijauta, atsparumas stresui. Dopaminas – Motyvacijos ir malonumo pojūčiai. Anandaminas – Palaimos molekulė, reguliuoja skausmą, susijusį su malonumu.

AR ŽINOJOTE, KAD KAKAVOJE ? 40 kartų daugiau antioksidantų, nei šilauogėse; didžiausia augalinės kilmės geležies koncentracija; gausu magnio sveikai širdžiai ir smegenims;

Ką veiksime ritualo metu? Su pagarba augalui ir ketinimu geriau pažinti save kartu maišysime ir virsime kakavą. gersime ją  paruoštą pagal tikąjį pirmaprądį receptą.. Šoksime užrištomis akimis arba leisimės patyriminei garso kelionei su archaiškais ,aukštų vibracijų terapiniais instrumentais ( priklausomai, kur vyks ceremonija, ir, kiek bus vietos), kad išlaisvintume energetinius pastrigimus, paleistume senus, varginančius įsitikinimus. Dėkingumo maldoje – meditacijoje padėkosime sau, visiems, mamai Žemei už šią nuostabią patirtį. Dalinsimės savo patyrimais , vaišinsimės vaisiais mūsų bendraminčių rate, sudainuosime

giesmių,dainų,sutartinių.

Kakavos ritualai vedami Jūsų sąmoningam laikui, poilsiui, mergvakariui, stovyklai, gimimo dienai Jūsų erdvėje.

                                                                                                                                                                     Daugiau apie pačią kakavos istoriją čia: https://www.duoksaumeiles.com/ceremonine-kakava-kas-tai/

250 eur. iki 10 žmonių.

Didesnėms grupėms pagal asmeninį susitarimą.

 

 

Galimi sesijų laikai

Turite klausimų?

Susiję Renginiai