Kūno terapijos/masažai Gargžduose

Ajurvedinis Masažas/atpalaiduojanti kūno terapija

Kviečiu atpalaiduojančiai Ajurvedinei viso kūno terapijai pagal žmogaus Došhas ( žmogaus tipus).

Pagal Ajurvedą mūsų kūną sudaro keturi elementai – eteris, oras, ugnis ir žemė. Šie elementai jungdamiesi įvairiomis proporcijomis suformuoja tris pagrindines biologines energijas, dar vadinamas došomis. Vata (vėjas), Pitta (ugnis) ir Kapha (žemė), kurios atsispindi fizinėje ir psichologinėje žmogaus sandaroje ir daro įtaką sveikatai.

Gyvenimo eigoje veikiant įvairių aplinkos ir vidinių faktorių ima dominuoti viena iš došų, tad, norint išvengti įvairių negalavimų, būtina atkurti jų pusiausvyrą.

 

Terapija giliai atpalaiduoja ne tik fizinį kūną, bet ir dvasią, sušildo, išjudina audinius, pagerina jų elastingumą , vidinę cirkuliacija.

 

● Ajurvedinė Vata kūno terapija – sušildo visą kūną bei nuramina emocijas ir mintis.

● Ajurvedinė Pitta kūno terapija – išjudina giliuosius raumenis, suteikia emocinį atsipalaidavimą,

● Ajurvedinė Kapha kūno terpija – greitina medžiagų apykaitą, tonizuoja.

● Ajurvedinė Vata|Pitta|Kapha terapija visų trijų technikų sujungimas į vieną. Terapija 3 in 1

 

Individualiai parinkta viso kūno terapija atliekama su juodojo sezamo aliejumi.

Sezamo aliejus – Ajurvedoje vienas vertingiausių gydomųjų aliejų . Jis giliai maitina audinius, turi striprų šildantį efektą, tinkamiausias masažui bet kokio konstitucijos tipo žmonėms. Jame daug saulės energijos.

Giliai įsiskverbdamas į odą, sezamų aliejus sušildo kūną, sąnarius, sausgysles ir raumenis, ko pasekoje toksinai ir šlakai pradeda aktyviai palikinėti „apgyvendintas“ vietas, gerėja kraujotaka, geriau vyksta audinių regeneracija, ateina atsipalaidavimas ir ramybė.

Terapijos metu maigomos: kojos ir rankos, nugara ir pilvas, pečiai ir kaklas, veidas ir galva. Užbaigiamas atpalaiduojančia minties meditacija.

 

Trukmė 1val. 20 min

Vieno tipo kūno terapija 40 eur.

Visų tipų kartu Vata/Pitta/Kapha 45 eur.

Refleksoterapinis Pėdų – Kojų Masažas / Energetinis kojų valymas

Rugpjūtis – rugsėjis + DOVANA veido masažas su ritualiniu ,,Meilės vibracijos,,aliejumi.
Refleksoterapinis pėdų ir kojų masažas – bionergetinis kojų valymas šviesos srautu + masažo integracijai gyvi garsai pagal pajautimą(tibeto dubenys,būgnas,varpeliai….) .
Atvėrinėjami pėdų kanalai energetiškai įsižeminimui,lengvos energijos pratekėjimui.
Taip pat Pėdų ir kojų masažo metu stimuliuojami  marmos taškai, kurie mūsų kūne sudaro tam tikrą žemėlapį. Kiekvienas pėdose ir kojose esantis taškas atsakingas už tam tikrą organą mūsų kūne, todėl masažuojant pėdas ir kojas išjudinama užsistovėjusi energija, kuri susikaupia mūsų kūno apatinėje dalyje. Šis refleksologinis masažas ypatingai stiprina visą kūną, išvalo jį nuo toksinų, pagerėja bendrą kūno savijauta, sumažėja kai kurie juntami skausmai, kaip nuovargis-sunkumas kojose, atsiplaiduoja įsitempę nugaros raumenys, pagerėja žarnyno veikla, kraujo apytaka, tampame lankstesni.
Pėdos – tai kūno dalis, jungianti mus su žeme. Jos be atilsio mus nešioja, todėl jomis būtina rūpintis. Čia gausu nervinių ląstelių, tiesiogiai susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį ir tingulį.
Pėdų masažo metu stimuliuojami taškai, kurie giliai atpalaiduoja viso kūno įtampą, todėl po masažo ne tik kojos bus lengvos, bet ir visas kūnas Giliai atsipalaidavęs. Puiki terapija, kuri efektyviai leidžia pailsėti visam kūnui per trumpą laiką.  Sesija trunka 60-70min
Rekomenduojamas kursas – 6 kartai kas 2 dienas. Profilaktiškai – 1 kartas per savaitę.
Masažas neskirtas: nėščiosioms.
Kviečiu🙏Vingio g.2 Gargždai.Širdies Alchemija.Saviugdos ir meditacijos namus.
45 eur.

 

 

 

 

Kviečiu nuostabiai kūno ir sielos terapijai

„Raindrop“ (lietaus lašų) terapija– išskirtinė, atpalaiduojamoji procedūra, suteikianti įsimintinų potyrių ir padedanti išsaugoti sveiką stuburą,

Terapija ypatinga

tuo, kad ant nugaros tam tikra tvarka lašinami net 9 rūšių eteriniai aliejai. Šiais aliejais įtrinamos ir pėdos. „Raindrop“ technika padeda atpalaiduoti kūną, atverti širdį, išlaisvinti nuo negatyvių minčių ir sustiprinti imuninę sistemą.

Neskiestas, terapinės koncentracijos, natūralus eterinis aliejus lašinamas ant kūno tarsi lietus. Eterinių aliejų mišiniai skatina protinę veiklą, suteikia jėgų, subalansuoja organizmo energijos srautus, stiprina žmogaus savivertę, dovanoja didesnį pasitikėjimą savimi, padeda maksimaliai realizuoti savo potencialą.

 

„Raindrop“ masažo metu naudojami net 9 skirtingų eterinių aliejų ir jų mišiniai:

● „Thyme“ (čiobrelių);

● „Basil“ (bazilikų);

● „Peppermint“ (pipirmėčių);

● „Oregano“ (raudonėlių);

● „Wintergreen“ (bruknuolių);

● „Cypress“ (kiparisų);

● „Marjoram“ (mairūnų);

● „Valor II“;

● „Aroma Siez“.

 

„Lietaus lašų“ pavadinimą įkvėpė Amerikos indėnų tikėjimas, kad iš dangaus krintantys lietaus lašai apvalo kūną ir sielą… „Raindrop“ techniką suformavo Garry Young’as, remdamasis indėnų Lakotų genties energetinio gydymo principais ir Vitaflex masažo technikos žiniomis, derindamas jas su aromaterapija.

 

„Raindrop“ terapijos nauda:

● mažina stresą, padeda atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos;

● subalansuoja energijos tėkmę gyvybiškai svarbiuose taškuose bei kanaluose;

● stabilizuoja nervinę sistemą;

● atpalaiduoja raumenis;

● suteikia jauninamąjį poveikį kūnui;

● sukuria emocinio komforto, džiaugsmo ir optimizmo kupiną būseną;

● šalina depresyvias mintis;

● leidžia geriau pažinti savo kūną;

● masažą atliekant reguliariai, ramiau reaguojama į stresines bei konfliktines situacijas.

 

PAJAUSKIT GAMTOS MEILĘ IR GALIĄ

Terapijos trukmė 1 val.

45eur.

Vingio g.2 Gargždai. Širdies Alchemija. Saviugdos ir meditacijos namuose.

Galimi sesijų laikai

Turite klausimų?

Susiję Renginiai