Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvėpavimo meditacija.Rebefingas. Gargždai

kovo 7 @ 6:30 pm - 8:30 pm

 
Kviečiu atverti plačiai langus ir duris šviesai, naujai pradžiai! Susiharmonizuoti, atlaisvinti savyje vietos naujiems patyrimams.. Būti čia ir dabar akimirkoje… Paleisti praeitį… Suvokti ateities perspektyvas… Rebefingas – tai būdas atrasti vidinę ramybę. Giluminis cirkuliacinis kvėpavimas mažina stresą ir nuolat patiriamą įtampą, padeda „paleisti“ praeities išgyvenimus, kurie trukdo laisvai gyventi dabartyje, turint vis mažiau baimių bei emocinių sutrikimų, Giluminis cirkuliacinis kvėpavimas didina deguonies kiekį kraujyje, o tai padeda žūti įvairioms bakterijoms, virusams bei vėžinėms ląstelėms. Taip pat organizme sustiprėja apytakos procesai, padidėja raudonųjų kraujo kūnelių, stabdomi uždegimo procesai ir alerginės reakcijos, prasiplečia bronchai“ Rebefingas – tai būdas, leidžiantis nuolat gyventi dartyje. Rebefingas – tai būdas padaryti nenutrūkstamą pažangą kvėpavime. Rebefingas – tai efektyviausia streso mažinimo technika. Rebefingas – leidžia bet kokius gyvenimo įvykius priimti teigiamai. Rebefingas – tai būdas atskleisti kas glūdi žmogaus pasąmonėje. Rebefingas – tai būdas išvalyti visas praeities traumas. Rebefingas – tai būdas atskleisti proto ir kūno galias. Rebefingas – leidžia protui suprasti kūną, o kūnui – protą. Rebefingas – leidžia laisvai reikšti visas emocijas. Rebefingas – atpalaiduoja bet kokį suvaržymą. Rebefingas – leidžia entuziazmui vyrauti viskame. Rebefingas – padeda atleisti. Rebefingas – pašalina prievartą. Rebefingas – padeda priimti gyvenimo detales tokias, kokios jos yra. Rebefingas – tai būdas visas mintis nukreipti tinkama linkme. Rebefingas – leidžia mėgautis stipria ir gyvybinga kūno energija. Rebefingas – leidžia pažinti savąjį AŠ. Rebefingas – teikia palaimą bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Rebefingas – tai būdas integruoti praeities įsitikinimus, skaudulius, baimes, kurie ribojo jūsų laisvę, gyvenimo kokybę. Taip pat vedamos ir asmeninės rebefingo sesijos.
 
Kas neesate dalyvave sąmoningame kvėpavime , prašau susipažinkite . Daugiau apie tai šiame puslapyje REBEFINGO skiltyje.
Ačiū, kad galiu lydėti tave į harmoningesnį gyvenimą, vidinę laisvę, ramybę… Kvėpuoti negalima : Po infarkto ar insulto nepraėjus 6 mėn, Po operacijų, kol nesugijusios siūlės. Nėštumas. Psichiniai sutrikimai. Įvairios vėžio formos (kraujo, augliai ir pan… )
Kvėpavimo metu prisiimate pilną atsakomybę už savo sveikatą.
2val. iki sesijos geriau būti nevalgius, ir 30min. prieš nebegerti daug vandens.
Turėti savo pleduką, jogos kilmėlį, vandens gertuvę.
 
 
Vietų skaičius labai ribotas. Registracija būtina ,Algimantė 860214438. SMS žinute – Grupinis Rebefingas , menesio diena, vardas.
Atlygis – 15 eur.  Jei kyla klausimų rašykite asmeniškai.
Vingio g. 2 Gargždai 
Algimantė Gaia.

Informacija

Data:
kovo 7
Laikas:
6:30 pm - 8:30 pm
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
, ,