Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Innerdance.Schamanic Tribe patyrimas.Gargždai

vasario 24 @ 6:30 pm - 8:30 pm

KVIETIMAS eiti į SAVE,sugrįžti į save,atsipalaiduoti savyje su širdį atveriančia ir gydančia schamanic energija bei muzika.
Kai eini išvien su savimi, visa kita tiesiog susidėlioja labai paprastai,tiesiog savaime viskas vyksta.
Meditacija-patyrimas padeda eiti išvien su savimi,
Įsiklausyti į savo kūną, pastebeti mintis,įsitikinimus lyg iš šono,mokina klausytis,mokina mėgautis ir patirti dabarties būseną.
Tad kviečiu įsiklausyti, išgirsti ir  leisti viskam būti kame esi.
Prieš neriant į Innerdance procesą, pakvėpuosime atpalaiduojančia kvėpavimo technika , tam, kad grįžtumei į šią akmirką, nurimtų protas .
Tada keliausime į gilaus patyrimo shamanic džiunglių kelionę garse, kvapuose, prisilietimuose.
Girdėsite giesmių ir kitų gyvų instrumentų.Daug gražios schamanic tribe ir medicinos muzikos iš džiunglių paruošiu  .
Kas yra tas  INNERDANCE(vidinis šokis) ?
Tai procesas, kurio metu specialios muzikos, garsų, kvapų, prisilietimų ir (ar) žodinio vedimo pagalba žmogaus smegenyse tam tikra tvarka aktyvuojamos beta, alfa, teta ir delta elektromagnetinės prigimties bangos. Taip siekiama sukelti sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną, kuriai yra būdingas labai gilus kūno atsipalaidavimas bei aukšto dažnio smegenų bangos. Tokioje būsenoje mes galime vienu metu apdoroti informaciją iš skirtingų smegenų sričių, efektyviai mokytis, atsiminti, susieti pojūčius bei matyti sąsajas. Galime teigti, kad REM miego būsenoje turime tiesioginį ryšį su savo pasąmone. Miegant-sapnuojame, Innerdance procese-patiriame aiškaus suvokimo blyksnius. Šiame giliame atsipalaidavime, prilygstančiame sąmoningam transui, įvyksta susijungimas su visuma, kur visada buvo ir yra vidinė ramybė, meilė, tiesa ir žinojimas. Žinia, kad mūsų kūnas ląstelių lygmenyje turi visą mūsų nuo vaikystės iki šių dienų patirtų įvykių atmintį. Aktyvuojant mūsų pagrindinius pojūčius garsais, kvapais, prisilietimu, kūne ši impulsyvioji atmintis atgimsta ir pažadina mūsų seniai pamirštus (prieš gimimą, vaikystėje bei ankstesnėse patirtyse išgyventus) prisiminimus, o šie savo ruožtu leidžia suprasti dabartinių mūsų veiksmų priežastis ir pasikartojančias programas bei pamatyti egzistenciją iš kito perspektyvos taško, suvokiant save kaip visumos dalį. Innerdance veikimas pagrįstas leidimu būti viskam, kas mumyse gyvena. Tai transformuojantis savirealizacijos procesas, kiekvieną natūraliai vedantis į autentišką gyvenimą, pasitikint savąja širdimi. Ką reikia daryti Innerdance metu?
Tiesiog būti taip kaip būnasi. Šokti nereikės:), nebent labai norėsis. Gulėsite ant kilimėlių, užsiklosite pledukais ir pasinersite į vidinę kelionę.
Išankstinė registracija būtina. Vietų kaičius ribotas
Algimantė 86021443
Turėti kilimėlį,pleduką,pagalvėlę.Pagal asmeninius poreikius.Gertuvę vandens
Vaišinsimės arbata ir dalinsimės patyrimu.
Mainai-20€
Vingio g.2 Gargždai (Buvusi širdies Alchemija meditacijų centro erdvė)

Informacija

Data:
vasario 24
Laikas:
6:30 pm - 8:30 pm
Renginys kategorija: