Kiekvienoje pirtyje turime keturis užėjimus:
Pirmasis – garo ritualas, vantos švelnus prisilietimas. Meditacija su skirtingais žolynais
Antrasis – ritualas su druska. Valome kvėpavimo takus, paskatiname odos regeneraciją su savimasažu su šveitimu ir aliejais.
Trečiasis- vantų meilė ir šnaresiai/šokiai. Sąnarių, kūno šildymas vantomis, vanojimasis.
Ketvirtasis, paskutinis užėjimas šiek tiek kitoks. Jis yra ramus, maloniai šiltas, su Daina, gyvu garsu, giluminiu kvėpavimu. Šiame etape maitiname kūną, masažuojamės, ilsimės, mėgaujamės šios akimirkos būtimi. ketvirtąjį užėjimą gali lydėti muzikos garsai.
Taigi moterų pirtyse leisimės į sakralią pirties kelionę- per kvapus, lytėjimą, skonį, šnarančius bei skambančius garsus, giesmę ar sutartinę, tylą, kvėpavimą, miško meditacijas – maudynes. Stebėsime ir pažinsime save
Kviečiu atvykti ir patirti, kokia išties yra ritualinė pirtis, nes kiekvienai iš mūsų ši patirtis gali būti skirtinga, paliečianti ten, kur labiausiai reikia, atverianti, išvalanti tai, ką labiausiai reikia.
Kviečiu drauge pajusti gilesnį ryšį su pirtele, gilų dėkingumą bei pagarbą….ačiū protėviams už šias gilias paliktas tradicijas ir žinias apie pirtį, jos galią, naudą mūsų kūnui ir sielai, pagarbų jausmą ir žvilgsnį- į pirtį.
Teisinga pirtis visada atneša tik sveikatą ir darną širdyje!
Priešpirtyje vaišinsimės žolelių arbata ir vaisiais.
Visi žino, bet prisiminti pirties taisykles verta:
- Į pirtį atvykti laiku.
- Pasiimti chalatą, gumines šlepetes, šiltas kojines, kepurę arba skarą galvai pirtyje.
- Jei manote, kad Jums reikia maudymosi aprėdų, nesivežkite pilnų ir uždarų maudymosi kostiumėlių (moterims) ,keletas lengvų ,geriausia natūralaus audinio skarų apsijuosimui.
- Prieš ir pirties metu svaiginantys gėrimai netoleruojamo ir nevartojami.
- Pagal poreikį galite įsidėti lengvų užkandžių ir gėrimų.(vanduo, mineralinis)
- Jei turite sveikatos sutrikimų ar alergijų – būtinai perspėkite.
(Jūs esate patys atsakingi už savo sveikatą ir saugumą.)