Renginiai kraunami
Kviečiu tave sese, pasitikti mėnulę,jaunatį gražiame atsinaujinime,naujame gimime,ritualinėje pirtyje.
mėnulio jaunatis yra idealus laikas sėti savo tikslų ir norų sėklas, paskelbti Visatai apie tai, ką nori įsileisti į savo gyvenimą ar sukurti. 
Per Mėnulio jaunatį daugybė žmonių pasaulyje, jau žinantys šį metodą, užrašo savo norus ir ketinimus atitinkančius tikrąją valią ir širdies troškimą. 
Šias širdies sėklas sėsime tą vakarą pirtyje.
Tai itin palanki sakrali erdvė išgirsti save ir savo kūną dar aiškiau????????????????????????
Mūsų lauks šviežios prisirpusios pilnos energijos Ievos ir berželio vantos, apvalantis garas ir žolynų kvapai. Gydanti muzika bei malda.
 
????Ši pirtis yra Jūsų maldai, tylai, atokvėpiui, susijungimui su savo mintimis, kūnu ir su gamta. 
 
????Pajauskime vantų šnaresį, nušveiskime ir pamaitinkime savo kūną, pagerbkime savas patirtis, širdies maldoje sugrįžkime į vidinę savo tylą ir išmintį. 
 
Pirties ritualas susideda iš keturių užėjimu į pirtį, kuriuos lydi žolynų kvapai, kūno šveitimas, vantos ir vanojimas bei kūną maitinančios procedūros.
Procesas yra vedamas intuityviai, pajuntant moterų grupę, ko jai labiausiai reikia. Todėl ritualinę pirtį papildys  giesmė, sutartinė, archajiškų instrumentų skambesiai ir kt.
 
????Kviečiu atvykti ir patirti, kokia išties yra ritualinė pirtis, nes kiekvienai iš mūsų ši patirtis gali būti skirtinga, paliečianti ten, kur labiausiai reikia, atverianti, išvalanti tai, ką labiausiai reikia. 
Kviečiu drauge pajusti gilesnį ryšį su pirtele, gilų dėkingumą bei pagarbą….ačiū protėviams už šias gilias paliktas tradicijas ir žinias apie pirtį, jos galią, naudą mūsų kūnui ir sielai, pagarbų jausmą ir žvilgsnį- į pirtį.
 
????Po pirties tarsi naujai atgimstama, nuplaunama, apvaloma, kas nebereikalinga, atgyvenę, lieka tik gaivos, lengvumo pojūtis bei giluminis atsipalaidavimas
 
????Teisinga ir tikra pirtis visada atneša tik sveikatą ir  darną širdyje!
 
Turėti pirties reikmenis.Šlepetės,pora lengvų natūralaus geriausia audinio skarų,pora rankšluoščių.Mineralinio vandens butelį.
 
Vaišinsiu arbata ir vaisiais.
Kretingos raj.Lietaus pirties erdvė.
Skaičius ribotas.
Likusios 7 vietos.
40€.
Rezervacijai patvirtinti 20€ 
Algimantė Veršininė LT363500010011495146
Paskirtis.,,Šeštadienio pirtis,,