Renginiai kraunami
Kviečiu Jus į jaukų jaunaties kakavos ritualą saugoje erdvėje. moterų rate. Kurio metu patirsime jauną mėnulį, paleisime į Visatą intensijas, , atversime širdį su šventos kakavos augalu/gėrimu , patirsime Innerdance vidinę kelionę.
Patirsime moterišką bendrystę ir visišką atsipalaidavimą.
10.06d. stoja jaunatis.
Ten kur sutelkiame savo dėmesį, kur skiriame savo energiją, to ir daugėja.
Jaunatis – puikus metas išsikelti naujus tikslus, keisti savo senus įsitikinimus naujais, palaikančiais ir leidžiančiais pildytis visokeriopa gausa ir meile. Praleiskime daugiau laiko darydamos tai, ką mėgstame, būkime ten, kur malonu ir gera, būkime moterų bendrystėje, kurkime saugią erdvę mūsų moteriškumui skleistis. Skleiskime savo meilę, dalinkimės. Tai yra sėklos, kurias Visata augina.
????Jaunas mėnulis – puikus metas mokytis meilės sau, gyvenimui. Tai galios laikas, kuomet Visatai parodome, kad mes mokame svajoti ir tikime, kad mūsų svajonės virs realybe. Tad su nuoširdžiu tikėjimu ir meile švęsime jaunatį❤
Ritualo metu vyksiančios praktikos:
????Jaunaties rato atidarymas / Jaunaties meditacija
????Sakralus kakavos ritualas – meditacija
???? Innerdance sesija
???? Moterų bendrystė, palaikymas, sąmoningas laikas kartu.
Praktikų aprašymas:
????Meditacija:
Tai praktika, kurios metu atrandame ryšį su savimi, per kvėpavimo stebėjimą, laisvę nuo minčių leidžiamės į savęs suvokimą.
????Kakavos ceremonija:
dieviškas maistas, maitinatis kūną, protą, dvasią daugybėje lygmenų.
Tai sakrali Žemės elemento ceremonija. Ši tradicija atkeliavo iš Meksikos. Kartais šį gėrimą vadina Dievų nektaru, Dievų gėrimu. Kakava ypatingai atveria širdį, patiriame gilią meditacinę būseną. Šis augalas gydančiai veikia mūsų kūną, protą ir sielą. Kada atveriame širdį ir su kvėpavimu panyrame į Save. Kakava padeda skleistis kūrybai, atgimsta mūsų pamiršti talentai, idėjos. Gyvenimas teka per meilę ir lengvumą. Tokia jo prigimtis. Ši sakrali ceremonija nuramina mintis, atrandame ramybę. Kakava bus verdama iš specialios ceremonijoms skirtos kakavos, organiškos ir ekologiškos.

???? Meditaciniai intuityvūs šokiai – Šoksime dėl savęs, ne pasirodymui. Čia nėra taisyklių, nes mūsų
tikslas –pajusti ritmą, virpesį, išgyventi jausmą, išlaisvinantį
moteriškumą, kurti šyšį su savo kūnu,širdimi.
Šokanti moteris spinduliuoja meilę gyvenimui ir meilę sau.
Kiekviena galime šokti – tegul šokis prideda mums sveikatos,
energijos, džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo ir grožio. tai savęs išraiška per muziką ir judesį. Tai viena aktyvios meditacijos formų, greta tokių praktikų kaip Osho dinaminė meditacija, Inner Dance ir kitų, skirta nuraminti nuolat aktyviam protui ir pasinerti į šią akimirką.

Kas yra Innerdance?

Innerdance sesijos metu specialios muzikos, garsų, kvapų pagalba smegenyse aktyvuojamos beta, alfa, teta, delta elektromagnetinės prigimties bangos. Taip siekiama aktyvuoti REM (Rapid Eye Movement) arba sąmoningo sapnavimo būseną, kuriai būdingas gilus atsiplaidavimas. Šią būseną mes patiriame kiekvieną naktį miego metu, tačiau Innerdance metu, skirtingai nei miegant, liekame visiškai sąmoningi. Todėl viskas, kas kyla iš pasąmonės, ką pasakoja kūnas, turime galimybę stebėti iš šalies bei pamatyti savo pačių ribojančius įsitikinimus, atgyvenusias programas, rasti naujus veikimo būdus ar kūrybiškesnį požiūrį į tai, kas mums svarbu. Šioje būsenoje gimsta tiesa, žinojimas, meilė, susijungimas su savo tikrąja prigimtimi.

Žodžiais nupasakoti sunku. Geriau ateik ir patirk.

Ką reikės daryti Innerdance metu?

Nieko. Tik atsiduoti muzikai ir vykstančiam procesui. Šokti nereikės, nebent labai norėsis ir kūnas pats judės.

Gulėsite ant kilimėlių, jei reikės, užsiklosite pledukais ir pasinersite į vidinę kelionę

 

????Registracija SMS žinute 860214438 (Vietų skaičius labai ribotas)
Jaunaties ritualas, data 2021.09.08, vardas.

???? Mainai – 25 eur.

????Kur vyks: Gargždai, Laugalių g.2, Nuogos sielos studija 18.30 val.

Rekomenduoju iki ritualo 2val. nevalgyti. Ir visą dieną prieš kakavos ritualą valgyti tik lengvą, augalinį maistą.

su Šviesa Agimantė