Renginiai kraunami

VIENOS DIENOS STOVYKLA MOTERIMS

  Likusios 5 vietos

Artėjant vasarai kviečiame moteris susitikti tam, kad šiltąjį metų laiką pasitiktume pilnos jėgų ir energijos, paleidusios tai, kas sena ir atitarnavę.

ĮVADINĖ PASKAITA Dieną pradėsime nuo įvadinės paskaitos, skirtos susipažinti su mūsų gyvybine energija. Aptarsime: • Nuo ko priklauso mūsų energijos tėkmė ir jos turimas kiekis • Kur dažniausiai „nutekiname” savo energiją • Kas padeda valdyti bei kaupti energijos resursus KVĖPAVIMO PRAKTIKA Atliksime kvėpavimo pratimus, padedančius grįžti į savo centrą, „surinkti“ išsisklaidžiusią energiją. Šiuos pratimus galėsite išsinešti kaip įrankius, padedančius kasdien stiprinti savo vidinę ašį.

DAILĖS TERAPIJA Kūrybinio užsiėmimo metu turėsite galimybę išjausti kokia yra Jūsų energijos tėkmė, kas įtakoja jos trūkumą ir kaip ją stiprinti.

RITUALINĖ MOTERŲ PIRTIS Nuo seno į pirtį einama ne tik nuprausti kūną, bet apsivalyti visuose lygmenyse. Įvairūs žolynai, naudojami pirtyje, bei vantos švelnus prisilietimas padeda prisipildyti gyvybės. Pirties erdvė – kvapai, garsai, šiluma, gamtos prisilietimas bei žodinis vedimas leis giliai atsipalaiduoti, pajausti save. Keturi užėjimai: 1. Garo ritualas, vantos švelnus prisilietimas. Susitikimas su skirtingais žolynais. 2. Ritualas su druska. Valome kvėpavimo takus, paskatiname odos regeneraciją su savimasažu. 3. Sąnarių, kūno šildymas vantomis, vanojimasis. 4. Ramus, maloniai šiltas, su gyvu garsu, giliu kvėpavimu.

ŠVIEŽIAS KOKYBIŠKAS MAISTAS Susitikimo metu mėgausimės kokybišku, gardžiu veganišku maistu, praturtinančiu kūną.

STOVYKLOS VEDLĖS ◦ Gabrielė Dirmontaitė – Energijos resursų užsiėmimą ves Gabrielė – ig „subtiluspasaulis” kūrėja, sąmoningo kvėpavimo instruktorė, menininkė, kūrybinių dirbtuvių vedlė, taikanti dailės terapijos metodus.

◦ Algimantė Gaia – „Sacred Gaia” įkūrėja, gydančių garsų, sąmoningo kvėpavimo, innerdance, ritualinės pirties vedlė.

VIETA – „Perkūnijos pirtis”, Kauno raj. LAIKAS – 11:00 val. – 20:00 val.

KĄ TURĖTI SU SAVIMI? – užrašų knygutes, skarą/pirties rūbą, kelis rankšluoščius, tapkes, jei norisi lengvų užkandžių (lengvi pietūs bei užkandžiai bus).

KAINA – 110€, rezervacijai patvirtinti būtinas 40€ išankstinis mokėjimas Registracija asmenine žinute